DAĞCILIK VE SEYAHAT TURLARI

Keşfettik, deneyimledik ve sizin için en iyi programları hazırladık.


Köprülü Kanyon Rafting, Kano ve Kanyon Yürüyüşü Sorunuz

3 Gece 4 Gün / 10 Kişi   Macera ile dolu, bol aksiyonlu fakat bir o kadarda eğlenceli bir tatil hazırladık… Türkiye’nin sahip olduğu doğal, zengin su kaynaklarından önemli yere sahip olan Antalya da ki ırmak ve çaylar temizliği ve turizme açık alanlarıyla doğal.

Devamını oku

Doğu Karadeniz Yaylalar Doğa Gezisi Sorunuz

5 Gece 6 Gün / 10 Kişi   Oksijene Doyacağınız Karadeniz Yaylaları Ofiste otururken gördüğünüz tek şey gri binalarsa; Karadeniz’in binlerce metre yüksekteki yemyeşil yaylarına bakmak içinizi açıp sizi hayata döndürebilir. Oksijeni bol, yeşil hazinelerle dolu bu yaylalar genellikle Orta ve Doğu Karadeniz’de bulunuyor..

  • Duration: 7 Gün
  • Level: Orta
Devamını oku

Likya Yolu Faralya/Fethiye Doğa Gezisi Sorunuz

4 Gece 5 Gün / 10 Kişi     Likya Yolu, Türkiye’nin ilk uzun mesafeli yürüyüş yolu olma özelliğine sahip olmakla birlikte, 2015 yılına kadar uzunluğu 509 km. olan ve Hisarçandır Köy’ünde biten yol, yeni eklenen Çıtdibi ve Geyikbayırı etapları ile beraber 535 km.’ye.

  • Duration: 5 Gün
  • Level: Orta
Devamını oku

Kaz Dağları Doğa Gezisi Sorunuz

6 Gece 7 Gün / 10 Kişi Kaz Dağları’nın zengin oksijen rezervi Çanakkale Şehitlik 102 yıl önce bizler için hiç düşünmeden canları feda eden kahraman atalarımızı ziyarete gidiyoruz. Alpler’den sonra en fazla doğal oksijene sahip ormanları, Kaz Dağları’nda bulunmaktadır.  Küçükkuyu’dan Edremit’e kadar körfezi saran dağın,.

  • Duration: 7 Gün
  • Level: Orta
Devamını oku

İlkbahar’da veya Sonbahar’da Yedigöller Doğa Gezisi Sorunuz

3 Gece 4 Gün / 10 Kişi   Mevsimlerin sarısı sonbaharı veya yeşili ilkbaharı karşılamak ve uğurlamak için Yedigöller’e gitmelisiniz… Gittiğinizde, toprağın Karadeniz’e özgü nemli ama içe işleyen kokusu ve ağaçların yağmurcasına döktükleri sarı yapraklar “hoşgeldiniz” diyecekler size. Siz de onlara “hoşbuldum” derken, yerlerde yol.

  • Duration: 5 Gün
  • Level: Kolay
Devamını oku
Başa dön
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.