• BİZ KİMİZ

HAKKIMIZDA

Yayageziyoruz, dağcılık ve seyahat grubudur. Yerli ve yabancı katılımcılarımızın özel tur taleplerini veya mevcut tur paketlerimizi seçenlere taahhüt ettiğimiz şekilde eksiksiz hizmet vermekteyiz. Kuruluş tarihimizden itibaren, sizlere tüm yaşadığımız deneyimleri ve yerleri göstermeye hazırız... Sloganımız ``Hizmet Emniyet, Başarı ve Memnuniyettir``


Neden bizi tercih etmelisiniz?

İngilizce diline hakim, bölgelerin coğrafyası ve kültürü hakkında derin bilgiye sahip deneyimli, kokartlı rehberlerimiz, ilk yardım prosedürlerine ve dağ güvenliği konularında eğitimli personellerimiz.Yürüyüş gruplarımızın her biri acil durumlarda veya kişisel kullanım için yeterliliğe sahip bir uydu telefonuna sahiptir. Rehberler arasında sağlıklı iletişim için telsiz vardır. Doğada gerekli olabilecek ilaçları içeren bir ilk yardım medikal çantası olacaktır.Transfer için kullanılan araçlarımız türsab belgeli, turizm donanım paketine sahip ve en fazla üç yaşındadır. Zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.

Konumumuz

Türkiye

En iyi yürüyüş alanlarımız

Sizler beğendiniz, biz de en güzel yürüyüş alanları olarak kayıt ettik.

Uzman Rehberlerimiz

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek en büyük hedefimizdir.

İyi-Donanımlı personel

Verilen hizmetlerin tümü eğitimli ve tam donanımlı personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.


Personel ve Dağcılar

Tümer Özdemir Organizasyon Sorumlusu

Merhaba! İyi bir web sitesi tasarımı, akıllı cihazlarda kullanım kolaylığı sağlaması ile mümkün olmaktadır. Bu nedenle profesyonel bir tasarımla sizlere hizmet vermenin iletişimimizi kolaylaştıracağına karar verdik. Yurt içi ve dışında gezerek edindiğimiz deneyimleri sizlerle paylaşmak ve beğeneceğinizi düşündüğümüz yerlere organizasyonlar yapmaktayız.<br /> Feragatname: Buradaki tüm bilgiler, benim ve arkadaşlarımın kişisel bir deneyimlerine dayanmaktadır. Kesin bir talimat değildir. Burada yayınlamış olduğum rotaları, uygun bir araştırma yapmadan gidilirse zor durumda kalabilir, biz bundan üzüntü duyarız. Bu nedenle lütfen dikkat ediniz. Gerekirse bizimle irtibata geçebilirsiniz, sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Osman Akkaya Etkinlik Sorumlusu

Hüseyin Büyükaslan Etkinlik Sorumlusu

Görüşler

Uygulamamızı İndirin

Başa dön
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.