DAĞCILIK VE SEYAHAT TURLARI

Keşfettik, deneyimledik ve sizin için en iyi programları hazırladık.


Köprülü Kanyon Rafting, Kano ve Kanyon Yürüyüşü Sorunuz

3 Gece 4 Gün / 10 Kişi   Macera ile dolu, bol aksiyonlu fakat bir o kadarda eğlenceli bir tatil hazırladık… Türkiye’nin sahip olduğu doğal, zengin su kaynaklarından önemli yere sahip olan Antalya da ki ırmak ve çaylar temizliği ve turizme açık alanlarıyla doğal.

Devamını oku

Sosyal Etkinlikler Sorunuz

  HAYALLERİNİZİ bizimle paylaşın ekonomik ve sürprizlerle dolu olarak GERÇEKLEŞTİRELİM…       365 Gün gruplara özel SOSYAL etkinliklerimiz vardır.      

Devamını oku

Günübirlik Gezilerimiz Sorunuz

  HAYALLERİNİZİ bizimle paylaşın ekonomik ve sürprizlerle dolu olarak GERÇEKLEŞTİRELİM…

Devamını oku

Doğu Ekspresi ile Kars Gezisi Sorunuz

5 Gece 6 Gün / 10 Kişi – 2 Gece Trende / 3 Gece****Otelde Ankara’dan Kars’a çift yönlü olarak her gün yapılan seferler yaklaşık 24 saat sürüyor. Özellikle bu seyahat kış aylarında karlar altında yapılınca, aynı zamanda insanın içine huzur doldurup kendi içinizde de.

Devamını oku

Olta Balık Avı ve Tekne Gezisi Sorunuz

Her Cumartesi ve Pazar Yumurtalık/Adana çıkışlı Olta Balık Turu, O Kadar Kar Yağmur dan sonra denizde bereketlendi. Kısmet Diyelim; Yumurtalık Limanı Çıkışlı olta Balık Avı Turlarımızda Herkesin rahat olta atabilmesi ve oltaların karışmaması 25 kişilik yatta tavsiyemiz maksimum 10 kişi olmasıdır; Arkadaş grubunuzla teknelerimiz.

Devamını oku

Gürcistan Doğa Gezisi Sorunuz

7 Gece 8 Gün / 10 Kişi     Muhteşem bir programla Gürcistan’daki ortaçağ müzesi Svanetti Bölgesine gidiyoruz. Masallar diyarına yolculuk diyoruz çünkü tamda Masal Dağı Kaf’ın (Elburuz) eteklerinde geçecek hikayemiz. Gürcistan’da, Kafkas Dağları’nın rakımı en yüksek ve en ücra köylerinin bulunduğu, Unesco Dünya mirası.

Devamını oku

Doğu Karadeniz Yaylalar Doğa Gezisi Sorunuz

5 Gece 6 Gün / 10 Kişi   Oksijene Doyacağınız Karadeniz Yaylaları Ofiste otururken gördüğünüz tek şey gri binalarsa; Karadeniz’in binlerce metre yüksekteki yemyeşil yaylarına bakmak içinizi açıp sizi hayata döndürebilir. Oksijeni bol, yeşil hazinelerle dolu bu yaylalar genellikle Orta ve Doğu Karadeniz’de bulunuyor..

  • Duration: 7 Gün
  • Level: Orta
Devamını oku

Likya Yolu Faralya/Fethiye Doğa Gezisi Sorunuz

4 Gece 5 Gün / 10 Kişi     Likya Yolu, Türkiye’nin ilk uzun mesafeli yürüyüş yolu olma özelliğine sahip olmakla birlikte, 2015 yılına kadar uzunluğu 509 km. olan ve Hisarçandır Köy’ünde biten yol, yeni eklenen Çıtdibi ve Geyikbayırı etapları ile beraber 535 km.’ye.

  • Duration: 5 Gün
  • Level: Orta
Devamını oku

Kaz Dağları Doğa Gezisi Sorunuz

6 Gece 7 Gün / 10 Kişi Kaz Dağları’nın zengin oksijen rezervi Çanakkale Şehitlik 102 yıl önce bizler için hiç düşünmeden canları feda eden kahraman atalarımızı ziyarete gidiyoruz. Alpler’den sonra en fazla doğal oksijene sahip ormanları, Kaz Dağları’nda bulunmaktadır.  Küçükkuyu’dan Edremit’e kadar körfezi saran dağın,.

  • Duration: 7 Gün
  • Level: Orta
Devamını oku

Karia Yolu Datça-Bozburun Yarımadası Doğa Gezisi Sorunuz

6 Gece 7 Gün / 25 Kişi   Önemli Not: Etkinlik Datça’da başlayıp, Datça’da biter. Farklı şehirlerden katılımcılar için en az 10 kişilik gruplar olmak üzere Marmaris’den Datça’daki otelemize transfer ayarlanabilir. Ücreti transferi kullananlar arasında eşit olarak pay edilir. GÜNCEL FİYATLARIMIZ İÇİN

  • Duration: 7 Gün
  • Level: Orta
Devamını oku
Başa dön
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.