• TURUMUZA KATILIN

TURUMUZA KAYIT OLUN

Yürüyüş turlarımızdan size uygun olanını seçerek kayıt yapın, ilgili uzman rehberimiz sizi arasın...


Bizimle iletişime geçiniz


Tercihleriniz

Köprülü Kanyon Rafting, Kano ve Kanyon Yürüyüşü Sorunuz

3 Gece 4 Gün / 10 Kişi   Macera ile dolu, bol aksiyonlu fakat bir o kadarda eğlenceli bir tatil hazırladık… Türkiye’nin sahip olduğu.

Sosyal Etkinlikler Sorunuz

  HAYALLERİNİZİ bizimle paylaşın ekonomik ve sürprizlerle dolu olarak GERÇEKLEŞTİRELİM…       365 Gün gruplara özel SOSYAL etkinliklerimiz vardır.      

Günübirlik Gezilerimiz Sorunuz

  HAYALLERİNİZİ bizimle paylaşın ekonomik ve sürprizlerle dolu olarak GERÇEKLEŞTİRELİM…

Doğu Ekspresi ile Kars Gezisi Sorunuz

5 Gece 6 Gün / 10 Kişi – 2 Gece Trende / 3 Gece****Otelde Ankara’dan Kars’a çift yönlü olarak her gün yapılan seferler yaklaşık.

Olta Balık Avı ve Tekne Gezisi Sorunuz

Her Cumartesi ve Pazar Yumurtalık/Adana çıkışlı Olta Balık Turu, O Kadar Kar Yağmur dan sonra denizde bereketlendi. Kısmet Diyelim; Yumurtalık Limanı Çıkışlı olta Balık.

Gürcistan Doğa Gezisi Sorunuz

7 Gece 8 Gün / 10 Kişi     Muhteşem bir programla Gürcistan’daki ortaçağ müzesi Svanetti Bölgesine gidiyoruz. Masallar diyarına yolculuk diyoruz çünkü tamda Masal.

Doğu Karadeniz Yaylalar Doğa Gezisi Sorunuz

5 Gece 6 Gün / 10 Kişi   Oksijene Doyacağınız Karadeniz Yaylaları Ofiste otururken gördüğünüz tek şey gri binalarsa; Karadeniz’in binlerce metre yüksekteki yemyeşil.

Likya Yolu Faralya/Fethiye Doğa Gezisi Sorunuz

4 Gece 5 Gün / 10 Kişi     Likya Yolu, Türkiye’nin ilk uzun mesafeli yürüyüş yolu olma özelliğine sahip olmakla birlikte, 2015 yılına.

Kaz Dağları Doğa Gezisi Sorunuz

6 Gece 7 Gün / 10 Kişi Kaz Dağları’nın zengin oksijen rezervi Çanakkale Şehitlik 102 yıl önce bizler için hiç düşünmeden canları feda eden.

Karia Yolu Datça-Bozburun Yarımadası Doğa Gezisi Sorunuz

6 Gece 7 Gün / 25 Kişi   Önemli Not: Etkinlik Datça’da başlayıp, Datça’da biter. Farklı şehirlerden katılımcılar için en az 10 kişilik gruplar.

Karia Yolu Bodrum Yarımadası Doğa Gezisi Sorunuz

6 Gece 7 Gün / 10 Kişi   Önemli Not: Etkinlik Bodrum’da başlayıp, Bodrum’da biter.

İlkbahar’da veya Sonbahar’da Yedigöller Doğa Gezisi Sorunuz

3 Gece 4 Gün / 10 Kişi   Mevsimlerin sarısı sonbaharı veya yeşili ilkbaharı karşılamak ve uğurlamak için Yedigöller’e gitmelisiniz… Gittiğinizde, toprağın Karadeniz’e özgü nemli.


Başa dön
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.